Opinie o mojej pracy

„Warsztaty u Maćka to wyjątkowa okazja do przyjrzenia się swojemu wnętrzu i udrożnienie kanałów ekspresji tego co wymagające. Przestrzeń którą tworzy daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie moc by wyrazić wszystko od czego na co dzień uciekamy. Proponowane techniki są proste i dlatego wyjątkowo skuteczne.
Ostatni warsztat był dla mnie wyjątkowy, tak że po jego zakończeniu żałowałem że nie trwa choć jeden dzień dłużej. To nie jest coaching ani psychologia, to raczej docieranie do swojej prawdziwej natury i dotykanie wszystkiego co po drodze. Okazja do tego by w bezpiecznych i akceptujących warunkach wyrazić siebie takiego jakim jesteś, a nie jakim chciałbyś być. Z całego serca polecam warsztaty z Maćkiem.”
— Wiktor, uczestnik warsztatu „Radość Odczuwania”

„Praca, którą proponuje Maciek, to sięganie po swoją moc, która już jest w Tobie. Troszkę na początku badałam temat i sprawdzałam: co to takiego ale teraz już wiem, że było warto uczestniczyć w warsztatach z gniewu. Fakt, to ile weźmiesz z tych zajęć, zależy tylko od Ciebie. Przekraczanie granic. Ja to lubię i cenię, więc polecam.”
— Dominika, uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Uczestniczyłem w Warsztacie wyrażania gniewu i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem wtajemniczenia Maćka w sferę odczuwania. Podczas warsztatu Maciej wykazuje się doświadczeniem i kompetencjami w temacie Possibility Managementu. Jest w stanie monitorować wszystkich uczestników, zawsze gotowy jest wyjąć odpowiedniego „asa” z rękawa i podejść do każdego uczestnika warsztatu indywidualnie. Na warsztatach panuje odczuwalna atmosfera bezpieczeństwa i życzliwości. Uczestnictwo w nich to niezapomniane przeżycie, które pozostawia wiele miejsca na autorefleksję i motywuje do dalszej pracy. Wybieram się na kolejny warsztat Maćka, na który czekam z niecierpliwością. Bardzo polecam.”
— Artur, uczestnik „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Gorąco polecam warsztaty Wyrażania gniewu. Przyszłam na warsztat jako mała, wystraszona dziewczynka, wyszłam jako odważna, dojrzała kobieta. Niewyrażone wcześniej emocje gniewu nie pozwalały mi żyć normalnie. Towarzyszyło mi ciągłe uczucie napięcia i złości. Teraz czuję radość i spokój.”

— Jola,  uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Polecam! Byłam do tej pory dwa razy na warsztatach z gniewu pracując ze sobą coraz głębiej i odważniej. Maciek z wyczuciem prowadzi w to doświadczenie własnego gniewu, które naprawdę głęboko transformuje, zmienia relację z własnymi emocjami na dużo zdrowsze, co przekłada się na relacje z otoczeniem na dużo zdrowsze. To m.in. doświadczenie własnego ciała, zapoznanie się z tym co przez ciało przepływa, jak czuję, o czym mnie to informuje i jak mogę w zdrowy sposób reagować lub nie reagować jeśli nie ma takiej potrzeby. A zmiana w życiu codziennym, w codziennych sytuacjach jest zauważalna od razu. Nie mogę się nadziwić tej różnicy jak swobodnie się teraz czuję w ciele, jak swobodnie działam i jak bardzo nie zdawałam sobie sprawy jak spięta czułam się przed wkroczeniem na ścieżkę odkrywania swojego czucia. Maćku, dobra robota! Tak bardzo potrzebna. Dziękuję.”

— Ewa,  uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”

„5* i zero komentarza, tego trzeba doświadczyć!”

— Paweł,  uczestnik „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Doświadczenie w całej rozciągłości i głębokości znaczenia tego słowa. Jak spacer po najgłębszych zakamarkach własnej duszy. Jeśli się zastanawiasz tzn. że decyzja już została podjęta.”

— Edyta,  uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”