O mnie

Jestem Trenerem Możliwości w tradycji Possibility Management. Jestem pewien, że “coś innego jest możliwe właśnie teraz”.

Uwielbiam tworzyć wyjątkowe przestrzenie i okazje do osobistej i kulturowej (r)ewolucji i eksperymentowania z życiem. Pracuję z ludźmi, przecieram ścieżki do pełni człowieczeństwa – życiowej mocy czerpanej z dorosłego, świadomego bycia w Świecie, siły płynącej z pełnego odczuwania i połączenia z tym co tu i teraz.

W swojej pracy czerpię z tradycji Possibility Management (Zarządzanie Możliwościami), współczesnej psychologii (Psychologia Procesu), praktyk duchowych i medytacyjnych (Buddyzm, Vipassana, medytacja w ruchu, contact improv) oraz wglądu płynącego z zachodniej nauki (fizyki, neurobiologii). Inspirują mnie intencjonalne wspólnoty, w których ludzie żyją w głębokim zaufaniu i bliskości.

Obecnie studiuję Psychologię Procesu i jestem na ścieżce trenerskiej w tradycji Possibility Management (Zarządzanie Możliwościami).

Fascynuje i wzrusza mnie gdy ludzie wchodzą w pełnię swej mocy.

Prowadzę warsztaty grupowe, kręgi, sesje dla par i indywidualne. Tematy szczególnie mi bliskie to pełne odczuwanie emocji i praca z informacją z nich płynącą, odnajdywanie swojego prawdziwego powołania, inicjacje do świadomej dorosłości, budowanie i nawigowanie szczerości i bliskości między ludźmi, budowanie intencjonalnych wspólnot i Nowej Kultury.

Pracowałem na trzech kontynentach, mieszkałem w Himalajach i Krzemowej Dolinie, w intencjonalnych wspólnotach (Tamera, Zegg) i mieszczańskiej szeregówce na przedmieściach, jestem ojcem i partnerem. Po latach podróży głębokie szczęście i sens znalazłem w bliskości z ludźmi, pełnym odczuwaniu tego co jest tu i teraz, w ciekawości co jeszcze znaczy “być człowiekiem” i akceptacji, że nigdy tego nie ogarnę.

Mam doktorat z fizyki i wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem badawczym (zgłębiałem jak zachowuje się światło i jak działają neurony) ale to nie jest mój zawód na tej Ziemi. Obecnie jestem Badaczem Nieznanego, Nawigatorem Intymności, Piratem Możliwości, Skautem Nowej Kultury.

Trening Możliwości

Coś całkiem innego jest możliwe dla Ciebie właśnie teraz.

Trening Możliwości (Possibility Coaching) pozwala dostrzec niewidoczne dotąd możliwości i rozwiązania . Daje natychmiastowy dostęp do niemożliwego. Nie uczy Cię jak masz myśleć ale transformuje to czym myślisz i czujesz. Nie wyucza sztuczek i nowych zachowań ale włącza w Tobie naturalny zasób radości działania i czynienia magii.

To nie jest kolejny Life coaching czy kurs rozwoju osobistego. Trening Możliwości na głebokim poziomie aktywizuje Twoje naturalne zasoby i pozwala Ci być i działać w dotąd niewyobrażalny dla Ciebie sposób.

Jeśli:

  • Szukasz nowego kierunku w życiu
  • Chcesz odzyskać radość i moc życiową.
  • Twoje emocje nie służą Ci w życiu (jest ich „za mało”,”za dużo”, wracają jak duchy z przeszłości, nie pozwalają przestać się martwić, złościć, cieszyś się życiem)
  • Masz wrażenie, że Twoje relacje, praca, życie utknęły w miejscu i nie wiesz jak z niego ruszyć
  • Nurtuje Cię kim naprawdę jesteś i jaki głębszy sens ma Twoje życie
  • Stoisz na rozstaju dróg w życiu zawodowym lub osobistym.

to zapraszam na warsztaty lub bezpłatną sesję wstępną. Spotkajmy się i zobaczmy razem nowe możliwości.

Moja Oferta

Trening możliwości to seria sesji, na których zapraszam jakości Jasności, Rozwoju, Mocy Życiowej i Możliwości by służyły Tobie.

Każda sesja zaczyna się od pytania „Co mogę dziś dla Ciebie zrobić?” i z tego miejsca wspólnie kreujemy nowe możliwości stosując szeroką gamę technik. Przebieg sesji całkowicie zależy od Twoich potrzeb i celów. Spotkania są absolutnie poufne.

Pierwsza, wstępna sesja trwa 30 minut i jest bezpłatna. Daje nam szansę bez zobowiązań poznać się i określić co i jak chcemy osiągnąć. Podstawą do współpracy jest precyzyjnie zdefiniowany cel oraz początek i koniec pracy (liczba sesji).

Kolejne sesje trwają 60 lub 90 minut i kosztują odpowiednio 120 i 170 zł.

Sesje mogą odbywać się w moim gabinecie we Wrocławiu lub przez skype.

Doświadczenie Jasności, Mocy życiowej i Możliwości oferowanych przez Possibility Management przemienia stare wewnętrzne struktury i decyzje. Sesje są tylko początkiem realnej zmiany, która musi nastąpić w codziennym życiu – inaczej sesje tracą swój sens. Taki jest cel mojej pracy.

Opinie o mojej pracy

„Warsztaty u Maćka to wyjątkowa okazja do przyjrzenia się swojemu wnętrzu i udrożnienie kanałów ekspresji tego co wymagające. Przestrzeń którą tworzy daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie moc by wyrazić wszystko od czego na co dzień uciekamy. Proponowane techniki są proste i dlatego wyjątkowo skuteczne.
Ostatni warsztat był dla mnie wyjątkowy, tak że po jego zakończeniu żałowałem że nie trwa choć jeden dzień dłużej. To nie jest coaching ani psychologia, to raczej docieranie do swojej prawdziwej natury i dotykanie wszystkiego co po drodze. Okazja do tego by w bezpiecznych i akceptujących warunkach wyrazić siebie takiego jakim jesteś, a nie jakim chciałbyś być. Z całego serca polecam warsztaty z Maćkiem.”
— Wiktor, uczestnik warsztatu „Radość Odczuwania”

„Praca, którą proponuje Maciek, to sięganie po swoją moc, która już jest w Tobie. Troszkę na początku badałam temat i sprawdzałam: co to takiego ale teraz już wiem, że było warto uczestniczyć w warsztatach z gniewu. Fakt, to ile weźmiesz z tych zajęć, zależy tylko od Ciebie. Przekraczanie granic. Ja to lubię i cenię, więc polecam.”
— Dominika, uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Uczestniczyłem w Warsztacie wyrażania gniewu i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem wtajemniczenia Maćka w sferę odczuwania. Podczas warsztatu Maciej wykazuje się doświadczeniem i kompetencjami w temacie Possibility Managementu. Jest w stanie monitorować wszystkich uczestników, zawsze gotowy jest wyjąć odpowiedniego „asa” z rękawa i podejść do każdego uczestnika warsztatu indywidualnie. Na warsztatach panuje odczuwalna atmosfera bezpieczeństwa i życzliwości. Uczestnictwo w nich to niezapomniane przeżycie, które pozostawia wiele miejsca na autorefleksję i motywuje do dalszej pracy. Wybieram się na kolejny warsztat Maćka, na który czekam z niecierpliwością. Bardzo polecam.”
— Artur, uczestnik „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Gorąco polecam warsztaty Wyrażania gniewu. Przyszłam na warsztat jako mała, wystraszona dziewczynka, wyszłam jako odważna, dojrzała kobieta. Niewyrażone wcześniej emocje gniewu nie pozwalały mi żyć normalnie. Towarzyszyło mi ciągłe uczucie napięcia i złości. Teraz czuję radość i spokój.”

— Jola,  uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Polecam! Byłam do tej pory dwa razy na warsztatach z gniewu pracując ze sobą coraz głębiej i odważniej. Maciek z wyczuciem prowadzi w to doświadczenie własnego gniewu, które naprawdę głęboko transformuje, zmienia relację z własnymi emocjami na dużo zdrowsze, co przekłada się na relacje z otoczeniem na dużo zdrowsze. To m.in. doświadczenie własnego ciała, zapoznanie się z tym co przez ciało przepływa, jak czuję, o czym mnie to informuje i jak mogę w zdrowy sposób reagować lub nie reagować jeśli nie ma takiej potrzeby. A zmiana w życiu codziennym, w codziennych sytuacjach jest zauważalna od razu. Nie mogę się nadziwić tej różnicy jak swobodnie się teraz czuję w ciele, jak swobodnie działam i jak bardzo nie zdawałam sobie sprawy jak spięta czułam się przed wkroczeniem na ścieżkę odkrywania swojego czucia. Maćku, dobra robota! Tak bardzo potrzebna. Dziękuję.”

— Ewa,  uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”

„5* i zero komentarza, tego trzeba doświadczyć!”

— Paweł,  uczestnik „Warsztatu wyrażania gniewu”

„Doświadczenie w całej rozciągłości i głębokości znaczenia tego słowa. Jak spacer po najgłębszych zakamarkach własnej duszy. Jeśli się zastanawiasz tzn. że decyzja już została podjęta.”

— Edyta,  uczestniczka „Warsztatu wyrażania gniewu”